Apple Music z programem na żywo Beats 1 od 30 czerwca za $9,99/m

Firma Apple na wczorajszej konferencji WWDC 2015 poinformowała, że zamierza wprowadzić usługę Apple Music, czyli aplikację pozwalająca na odkrywanie, słuchanie i udostępnianie muzyki. W zamyśle Apple Music to ciągłe ściąganie muzyki i 24-godzinna radiostacja z dodatkową platformą dla artystów, którzy chcą publikować teksty piosenek, zdjęcia, video i swoje najnowsze publikacje, co pozwoli fanom komentować je i przesyłać dalej.

Usługa Apple Music pozwala na ściąganie i szukanie milionów piosenek w iTunes, co połączone jest z listami przebojów układanymi przez ekspertów z całego świata.

Nowy MacBook Pro 15 [Unboxing]

Nowe MacBooki, to przede wszystkim nowy gładzik z Force Touch, który znamy już z 12-calowego MacBooka oraz MacBooków Air i Pro z 13-calowymi ekranami Retina, które odświeżono już w marcu. Nowy gładzik Force Touch ma wszystkie zalety wersji Multi-Touch i jeszcze więcej. Jego wbudowane czujniki wykrywają nawet drobne zmiany w sile nacisku. W efekcie masz bardziej bezpośredni kontakt z treściami na ekranie i możesz zrobić więcej, używając samych palców.