iPhone 7 z opcją 256 GB i bardziej pojemną baterią

Share on Facebook8Tweet about this on TwitterShare on Google+0

Nowa generacja iPhone 7 może pojawić się z opcją 256 GB pamięci oraz bardziej pojemną baterią (3 100 mAh) dla wersji Plus. Autorzy z chińskiego portalu MyDrivers nie podają jednak, czy iPhone 7 nadal będzie posiadał 16 GB pamięci podstawowej, czy też Apple zdecyduje się na większe pojemności, na przykład 32 GB, 12 8GB i 256 GB, podobnie jak to jest w linii iPhone 6s Plus.

Bateria o pojemności 3 100 mAh będzie większa o 12,7% w porównaniu z tą z iPhone 6s Plus. Plotka nie podaje, czy iPhone 7 i iPhone 7 Plus będą cieńsze niż nowy iPhone touch. Potwierdziły się jednak informacje, że nowe iPhone otrzymają 4,5 oraz 5,5 calowe ekrany, ale nie dostarczają one nowych informacji na temat innych funkcji tych smartfonów. Strona MyDrivers, która niedawno obwieściła, że tak zwany iPhone 6c będzie miał baterię o pojemności 1 642 mAh, posiada różne informacje na temat nowych produktów Apple, dlatego ta plotka powinna być traktowana z przymrużeniem oka, dopóki inne portale nie potwierdzą tych rewelacji.

Apple może usunąć 3,5 milimetrowe gniazdo słuchawkowe w iPhone 7 i iPhone 7 Plus na rzecz złącza, co pozwoli na uzyskanie cienkości aparatu pomiędzy 6 a 6,5 mm oraz wodoodpornej obudowy. Urządzenia mogą zostać wyposażone w szybszy chip A10 oraz modem Intel 7360 LTE, a także niemetaliczną obudowę z ukrytą anteną. iPhone 7 Plus będzie też prawdopodobnie miał 3 GB pamięci RAM.

Źródło: http://www.macrumors.com
Zdjęcie: http://iphone.ovalpicture.com

Share on Facebook8Tweet about this on TwitterShare on Google+0

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany