Nowy MacBook Pro jeszcze w tym miesiącu?

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0

Jak podają informacje ujawnione przez japońską stronę Mac Otakara jeszcze w tym miesiącu Apple wypuści MacBooki Pro 13 i 15 calowe. Firma ma również wprowadzić na rynek 13-calowy MacBook Air, wersja 11-calowa nie będzie już produkowana.

Dwa nowe modele MacBook Pro oraz 13-calowy Mac Book Air mają posiadać porty USB-C oraz wsparcie Thunderbolt 3.

Nowy MacBook Pro ma mieć nowszy wygląd – cały sprzęt zaprojektowano jako cieńszy, z bardziej płaską klawiaturą oraz panelem dotykowym OLED, który ma zastąpić fizyczne przyciski na górze klawiatury oraz wsparcie Touch ID.

Mac Otakara często udostępnia dobre informacje, pozyskiwane od azjatyckich dostawców, ale strona nie uniknęła błędów i kilka razy opublikowała nieprawdziwe dane. Chociaż inne bardziej wiarygodne źródła również wskazały na październik jako na datę wypuszczenia na rynek tych urządzeń.

Z racji tego, że październik kończy się już za dwa tygodnie, nie jest jasne, czy komunikat na temat tych nowych maszyn pojawi się. Nie ma ku temu wskazówek, nikt nie rozsyłał zaproszeń, więc najprawdopodobniej Apple wypuści sprzęt po cichu, posiłkując się jedynie komunikatem dla prasy.

Źródło: macrumors.com
Zdjęcie: macworld.co.uk

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany