Twelve South wprowadza poziomy stojak BookArc dla Mac Pro

Share on Facebook6Tweet about this on TwitterShare on Google+0

Twelve South zapowiedziało wczoraj wypuszczenie na rynek poziomego stojaka, zaprojektowanego specjalnie dla nowego modelu Mac Pro. W porównaniu z innymi produktami Twelve South, BookArc dla Mac Pro zrobiony jest z bardziej połyskującej chromowej powłoki, która równoważy czerń Mac Pro.

Stojak BookArc
Stojak BookArc

W tym stojaku Mac Pro może być umieszczony poziomo, zachowując pionową pozycję w biurach i na półkach. Na początku roku Apple potwierdziło, że poziome umieszczenie Mac Pro, po spełnieniu kilku warunków, jest bezpieczne i wykonalne.


Piękny stojak w kształcie łuku pozwala utrzymać Mac Pro w poziomie, ograniczając wymóg pionowej wysokości. Fakt, że Mac Pro nie jest tak wysoki, zwiększa liczbę miejsc, w których możesz go umieścić (również wewnątrz kół zębatych i na półkach).

Czy używanie Mac Pro w pozycji poziomej jest bezpieczne? Oczywiście! Będzie zachowywał się dokładnie tak samo w obu pozycjach. W przeszłości większość wolnostojących Maców mogła być używana albo pionowo, albo poziomo. Twelve South udostępnia tę opcję użytkownikom najnowszego Mac Pro dzięki stojakowi BookArc.

twelvesouth.com
Stojak BookArc / Źródło: twelvesouth.com

Według Twelve South, Mac Pro na stojaku zajmuje o wiele mniej miejsca w pozycji poziomej. Twelve South sprzedaje BookArc dla wielu innych produktów Apple, np. MacBook Pro, MacBook Air, iPad Air 2. 

Stojak BookArc dla Mac Pro można kupić już dzisiaj za 59,99 USD na oficjalnej stronie Twelve South.

Źródło: MacRumors, Twelve South

Share on Facebook6Tweet about this on TwitterShare on Google+0

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany